• odra.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna2.jpg
Start
niedziela, 16 grudnia 2018
ZDROWE ŚNIADANIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. ŚW. FLORIANA W BRZEGU GŁOGOWSKIM – UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „ŚNIADANIE DAJE MOC” Drukuj
piątek, 10 listopada 2017
altJuż kolejny raz uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje Moc”, która skierowana była do klas 0 – III.

Dzieci wykonały smakowite i przede wszystkim zdrowe potrawy, z produktów przygotowanych dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców. Uczniowie nakryli stoły, które dodatkowo przystroili własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Każda klasa przygotowała plakaty promujące zdrowe odżywianie i pełnowartościowe posiłki, ze szczególnym uwzględnieniem śniadania. Uczniowie klasy VII zapoznali swoich młodszych kolegów z walorami i koniecznością jedzenia zdrowego, pełnowartościowego śniadania, jako podstawowego posiłku dnia.

Po prezentacji nastąpiła, z niecierpliwością oczekiwana konsumpcja, bo świeże, pachnące i zdrowe potrawy wyostrzyły każdemu apetyt. Ilość zaprezentowanych potraw uniemożliwiała skosztowanie wszystkiego. Ważne, że dzieci poznały jak różnorodne, smaczne i zdrowe może być śniadanie.

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry