• chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
Start
wtorek, 19 marca 2019
„PRZYGARNIJ PSA” Drukuj
wtorek, 29 maja 2018
altW związku z trwającą kampanią adopcyjną  pn.„ Przygarnij psa” informujemy, że w schronisku  we Wróblinie Głogowskim przebywają pieski, które w dalszym ciągu czekają na nowy dom.

Kampania ma na celu ograniczenie problemu bezdomności zwierząt na terenie gminy Żukowice. Przypominamy, że w  ramach kampanii, osoba która adoptuje psa odłowionego z terenu Naszej gminy, otrzyma jednorazowo zwrot części kosztów jego utrzymania w wysokości do 550 zł.

Nowy właściciel psa będzie miał 6 miesięcy na realizację rekompensaty od dnia podpisania umowy z Gminą Żukowice i przedstawienie faktur za zakup m.in. karmy, akcesoriów lub wykonaniu zabiegów weterynaryjnych przeznaczonych wyłącznie dla adoptowanego zwierzęcia.

Obecnie adopcji podlegają 4 psy odłowione z terenu naszej gminy, które wabią się: Megi, Jadzia, Axel i Nestor. Więcej informacji pod nr tel. 076 831 42 41.

Galeria zdjęć
 
Top! Do góry