• rzepak.jpg
  • czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • odra.jpg
  • chaber.jpg
Start
wtorek, 19 marca 2019
DZIEŃ DZIECKA W SP W BRZEGU GŁOGOWSKIM Drukuj
poniedziałek, 04 czerwca 2018
altW ramach obchodów Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim w dniu 30 maja 2018 r. odbyła się szalona zabawa dla najmłodszych ucznów oraz zorganizowana została wycieczka do Parku Trampolin „Skokoloco” w Zielonej Górze dla  uczniów klas 4 – 7.

Dzięki działaniom Rady Rodziców nasi najmłodsi uczniowie mogli świetnie się bawić w towarzystwie animatorki, która przygotowała wiele ciekawych atrakcji. Były dmuchane zamki, tańce, konkurencje zręcznościowe, bańki wszelkiego rodzaju (nawet ogniste!), balony oraz lody dla każdego z uczestników. Dziecięcej radości i harcom nie było końca!

Natomiast starsi uczniowie wybrali się do  Parku Trampolin „Skokoloco” – jednego z  najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Zielonej Góry. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionego gąbkami. Pobyt w Parku Trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił dzieciom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Pomimo zmęczenia dzieci nie poddawały się i do ostatniej minuty oddawały się beztroskiej zabawie. To była wspaniała wyprawa z okazji Dnia Dziecka zorganizowana dla uczniów naszej szkoły.

Wszystkiego najlepszego, kochane dzieci!

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry