Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Dziś zaglądamy na rozpoczętą końcem 2022 r. inwestycje w m. Słone. Tutaj obecnie trwają zaawansowane prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego. Już niebawem cieszyć nas będzie wyjątkowe i piękne boisko z nawierzchnią ze sztucznej trawy.

Obecnie trwają prace związane z montażem sztucznej nawierzchni z  trawy, która docelowo zapewni komfort użytkownikom podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu.

W skład wspomnianego wyżej wyposażenia boiska wchodzić będą urządzenia i akcesoria sportowe takie jak piłkochwyty, bramki, słupy i siatka do siatkówki, kosze do koszykówki, czy szafa na sprzęt sportowy. Na terenie zostaną zamontowane też obiekty małej architektury w postaci ławek i koszy na  śmieci.

Po zakończonych pracach boisko będzie miało charakter ogólnodostępnego obiektu sportowego, przeznaczonego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które zachęcać będzie zarówno do gier i zabaw, jak i odpoczynku.

Koszt realizacji inwestycji to kwota blisko 450.000,00 zł.

W M. SŁONE BUDUJEMY BOISKO WIELOFUNKCYJNE -  BĘDZIE SPORTOWO I KOMFORTOWO - zdjęcie 1 W M. SŁONE BUDUJEMY BOISKO WIELOFUNKCYJNE -  BĘDZIE SPORTOWO I KOMFORTOWO - zdjęcie 2 W M. SŁONE BUDUJEMY BOISKO WIELOFUNKCYJNE -  BĘDZIE SPORTOWO I KOMFORTOWO - zdjęcie 3 W M. SŁONE BUDUJEMY BOISKO WIELOFUNKCYJNE -  BĘDZIE SPORTOWO I KOMFORTOWO - zdjęcie 4 W M. SŁONE BUDUJEMY BOISKO WIELOFUNKCYJNE -  BĘDZIE SPORTOWO I KOMFORTOWO - zdjęcie 5 W M. SŁONE BUDUJEMY BOISKO WIELOFUNKCYJNE -  BĘDZIE SPORTOWO I KOMFORTOWO - zdjęcie 6 W M. SŁONE BUDUJEMY BOISKO WIELOFUNKCYJNE -  BĘDZIE SPORTOWO I KOMFORTOWO - zdjęcie 7
 
 
 
facebook