Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Z radością informujemy, że zakończono prace związane z budową nowego, niewielkiego boiska sportowego w miejscowości Dobrzejowice. Teraz mieszkańcy mogą już korzystać z sztucznej nawierzchni trawiastej, która umożliwia uprawianie różnorodnych dyscyplin sportowych, takich jak siatkówka i mini piłka nożna.

W ramach realizacji tego zadania, zamontowaliśmy również łapacze i bramki, co pozwoli jeszcze bardziej urozmaicić ofertę sportową na tym obiekcie. Jesteśmy przekonani, że to miejsce stanie się ciekawym uzupełnieniem przyjaznego zielonego terenu, gdzie zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli będą mogli spędzać aktywnie czas wolny.

Całkowita wartość tego przedsięwzięcia wynosi ponad 250 tysięcy złotych. Dzięki pozyskanym środkom rządowym oraz finansowaniu z budżetu gminy, udało nam się zrealizować ten projekt. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, które umożliwiło nam spełnienie oczekiwań naszych mieszkańców.

W dniu 20 maja mieliśmy zaszczyt dokonać symbolicznego otwarcia tego nowego obiektu sportowego. W imieniu wójta Gminy Żukowice wraz z mieszkańcami dokonała otwarcia Pani Karolina Bendyk – zastępca wójta. W ramach uroczystości rozegrane zostały pierwsze mecze, które przyciągnęły grono uczestników i kibiców.

Jesteśmy zadowoleni z tego, że możemy dostarczyć mieszkańcom takie nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu.

BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 1 BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 2 BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 3 BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 4 BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 5 BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 6 BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 7 BOISKO W DOBRZEJOWICACH – SYMBOLICZNIE OTWARTE - zdjęcie 8
   

 

 
 
facebook