Witamy na stronie Gminy
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
bip

Przypominamy

z dniem 1 stycznia 2020 roku nastąpiła zmiana numerów rachunków bankowych Gminy Żukowice. Nowy numer rachunku: BANK SPÓŁDZIELCZY W GŁOGOWIE

Nr 86 8646 0008 0000 0032 1769 0003

Gmina Żukowice Powiadamia Mieszkańców na telefon

Przypominamy o obowiązkowym badaniu statystycznym, jakim jest Powszechny Spis Rolny 2020.
październik dobiega końca, co oznacza, że część rolników, w ramach obowiązku, zdążyła się już spisać przez Internet. Niektórzy rolnicy spisali się za pośrednictwem infolinii, na której codziennie dyżurują pracownicy urzędów statystycznych. Część osób udała się do swoich Urzędów Gmin, gdzie w obecności przeszkolonego pracownika, wypełniła elektroniczny formularz spisowy podając dane dotyczące swojego gospodarstwa.

Osoby, które się jeszcze wahają, mogą w każdej chwili wypełnić formularz elektroniczny i spełnić swój ustawowy obowiązek. W momencie pojawienia się problemów z samodzielnym wypełnieniem formularza, w celu uzyskania pomocy, można zadzwonić na infolinię pod nr tel. 22 279 99 99 lub do najbliższego Urzędu Statystycznego.

Poniżej przedstawiamy ŚCIĄGĘ DLA ROLNIKA czyli jakie dane warto wcześniej przygotować, aby spis przebiegł sprawnie i zajął jak najmniej czasu.

ŚCIĄGA DLA ROLNIKA - plik do pobrania

Wszelkie informacje dotyczące Powszechnego Spisu Rolnego 2020 znajdują się na stronie www.spisrolny.gov.pl/

 

POWSZECHNY SPIS ROLNY - ŚCIĄGA DLA ROLNIKA - zdjęcie 1POWSZECHNY SPIS ROLNY - ŚCIĄGA DLA ROLNIKA - zdjęcie 2

 
 
facebook