Krzysztof Wołoszyn, wójt gminy Żukowice podpisał umowę na modernizację budynku urzędu.
- Naszym głównym celem jest to, aby urząd był w pełni dostępny dla każdego mieszkańca - bez barier architektonicznych, wygodny i nowoczesny - mówi Krzysztof Wołoszyn, wójt gminy Żukowice.
Co się zmieni? Zamontujemy podnośnik dla osób z niepełnosprawnościami oraz zakończymy prace związane z termomodernizacją budynku urzędu.
Koszt inwestycji to blisko 490 tys. zł.
Ważna informacja dla mieszkańców: prace budowlane ruszają od 8 czerwca 2026r. W związku z tym, że roboty obejmą dotychczasowe wejście główne, na czas remontu zostanie ono zamknięte. Do budynku urzędu będziemy wchodzić tylnym wejściem.
Przepraszamy za te tymczasowe utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. O postępach prac będziemy informować na bieżąco!



