Rada Gmina

test

Seniorzy z Gminy Żukowice dowodzą, że jesień życia to czas aktywności i radości, zwłaszcza dzięki prężnie działającemu Klubowi Seniora w Zabłociu. Po krótkiej przerwie, z entuzjazmem wrócili do regularnych zajęć, angażując się w różnorodne aktywności.

Seniorzy z Gminy Żukowice nie tylko uczestniczą w różnorodnych zajęciach, ale również angażują się w rozwijanie swoich pasji i zdobywanie nowych umiejętności. To także dowód na to, że pasja i chęć nauki nie znają ograniczeń wiekowych.

Jednak Klub Seniora to nie tylko miejsce zajęć, to przede wszystkim wspólnota, gdzie seniorzy spędzają czas razem, nawiązują nowe znajomości i tworzą niezapomniane wspomnienia. Pełni entuzjazmu, Nasi Seniorzy inspirują nie tylko swoją aktywnością, ale także nieograniczoną pomysłowością.

Z niecierpliwością czekamy, aż przedstawią nam swoje plany na ten rok. Klub Seniora to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z radością, a każdy dzień jest pełen radości i uśmiechu.

KLUB SENIORA W ZABŁOCIU PRĘŻNIE DZIAŁA - zdjęcie 1 KLUB SENIORA W ZABŁOCIU PRĘŻNIE DZIAŁA - zdjęcie 2 KLUB SENIORA W ZABŁOCIU PRĘŻNIE DZIAŁA - zdjęcie 3 KLUB SENIORA W ZABŁOCIU PRĘŻNIE DZIAŁA - zdjęcie 4 KLUB SENIORA W ZABŁOCIU PRĘŻNIE DZIAŁA - zdjęcie 5 KLUB SENIORA W ZABŁOCIU PRĘŻNIE DZIAŁA - zdjęcie 6
 
 
facebook